COŞAR, SANAYİ ESNAFI İLE BULUŞTU

COŞAR, SANAYİ ESNAFI İLE BULUŞTU

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, Boğazlıyan Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelerek, ilçe ve küçük sanayi sitesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.  Coşar, “AK Parti’nin temsilcisi olarak vatandaşlarımızın ilgisine ve desteğine layık olmaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorun, görüş ve önerilerini kendilerinden dinliyoruz. İnşallah Boğazlıyan’ımız da hizmetlerimizi artıracağız. Hep birlikte ilçemizi daha çağdaş, daha yaşanabilir bir ilçe yapacağız ve hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gerek aday adaylığı sürecinde gerekse adaylığı açıklandıktan sonra vatandaşlarla bir araya gelen Coşar, bir yandan vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinlerken, diğer yandan da vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunuyor.

-“SICAK İLGİ İLE KARŞILANDI”-

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar’ın küçük sanayi sitesi esnaf gezisine AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partililer eşlik etti.

AK Parti’nin temsilcisi olarak vatandaşların ilgisine ve desteğine layık olmaya gayret ettiklerini ifade eden Gökhan Coşar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın sorun, görüş ve önerilerini kendilerinden dinliyoruz. İnşallah Boğazlıyan’ımız da hizmetlerimizi artıracağız. Hep birlikte ilçemizi daha çağdaş, daha yaşanabilir bir ilçe yapacağız ve hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

“Yıllardır devamlı sokaklarda, evlerde, işyerlerinde halkımızın içindeyim” diyen Gökhan Coşar, “Çalıştığım süre zarfında tüm görüşlerdeki insanlarla beraber olmaya, karşılıklı olarak neler yapabiliriz bunları ortaya koymaya çalıştım. Halkımızın sorunlarını önerilerini dinliyoruz, onlarla görüş alışverişinde bulunuyoruz. İnşallah yine el birliği içinde ilçemizin gerek sanayisi gerekse ekonomisi ve sosyal yaşamını yükseltmek için çalışmalarda bulunacağız” şeklinde konuştu.

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, “İnşallah Cenab-ı Allah nasip eder, Boğazlıyan halkımız da teveccüh gösterirse 31 Mart’tan sonra Boğazlıyan’da yeni bir dönem başlayacak.

Belediye hizmetlerimizin yanısıra aynı zamanda ekonominin ve ticaretin canlanması içinde çalışmalarda bulunacağız. Bizim sadece günü kurtaralım gibi bir derdimiz asla olmayacaktır. Biz bu anlayışla değil yarını, Boğazlıyan’ımızın geleceği için çalışacağız.

Tüm samimiyetimle Boğazlıyan’a hizmet etmek istiyorum. İnşallah halkımızda bizlere sahip çıkacak, onların destek ve dualarıyla tüm halkımıza hizmet edeceğim” ifadelerinde bulundu.

Sanayi esnafı ise, AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileğinde bulundu.

Back To Top